Poročilo o izidu rednih volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Divača na volitvah dne 30. 6. 1996

datum: 18.07.1996

kategorija: Akti

Poročilo o izidu rednih volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Divača na volitvah dne 30. 6. 1996

Uradni list Republike Slovenije, št. 37/1996

Na podlagi 90. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, 72/93, 7/94, 33/94 in 70/95) daje Občinska volilna komisija občine Divača
P O R O Č I L O
o izidu rednih volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Divača na volitvah dne 30. 6. 1996
I. Volilna udeležba na volitvah v svete krajevnih skupnosti v Občini Divača


Št. volilnih upravičencev v občini 2732
glasovalo 1760 to je 64,5%
1. Krajevna skupnost Barka
volilnih upravičencev 100
glasovalo 95 to je 95%
2. Krajevna skupnost Divača
volilnih upravičencev 1258
glasovalo 722 to je 57,4%
3. Krajevna skupnost Senožeče
volilnih upravičencev 798
glasovalo 491 to je 61,5%
4. Krajevna skupnost Vreme
volilnih upravičencev 576
glasovalo 452 to je 78,5%


II. V svete krajevnih skupnosti so bili izvoljeni naslednji kandidati:
1. Krajevna skupnost Barka
Volilna enota 1
1. Darjo Polh, roj. 29. 11. 1957, Barka 8, 6217 Vremski Britof,
2. Darjo Prelec, roj. 30. 9. 1957, Barka 12, 6217 Vremski Britof,
3. Mirko Ambrožič, roj. 20. 1. 1950, Barka 29, 6217 Vremski Britof,
4. Mirko Čepar, roj. 8. 7. 1951, Barka 42, 6217 Vremski Britof,
5. Matjaž Volk, roj. 9. 9. 1960, Barka 35, 6217 Vremski Britof.
2. Krajevna skupnost Divača
Volilna enota 2/1
1. Ivan Vidmar, roj. 18. 4. 1959, Stara Divača 16, 6215 Divača,
2. Stojan Cerkvenik, roj. 27. 7. 1952, Bevkova 3, 6215 Divača.
Volilna enota 2/2
1. Dino Kuharič, roj. 2. 1. 1957, Lokavska cesta 14, 6215 Divača,
2. Zoran Gašperšič, roj. 3. 12. 1955, Istrskega odreda 6, 6215 Divača.
Volilna enota 2/3
1. Janko Sila, roj. 15. 11. 1947, Dolnje Ležeče 71, 6215 Divača.
Volilna enota 2/6
1. Milan Maljevac, roj. 22. 5. 1951, Betanja 3, 6215 Divača.
Volilna enota 2/8
1. Matija Potokar, roj. 13. 5. 1948, Kačiče 17/a, 6215 Divača.
Volilna enota 2/9
1. Jože Valečič, roj. 6. 4. 1948, Dane pri Divači 4, 6215 Divača.
3. Krajevna skupnost Senožeče
Volilna enota 4/1
1. Drago Škamperle, roj. 17. 5. 1954, Senožeče 102F, 6224 Senožeče,
2. Denis Šturm, roj. 3. 1. 1974, Senožeče 125, 6224 Senožeče,
3. Bruno Ferfila, roj. 4. 3. 1952, Senožeče 102G, 6224 Senožeče.
Volilna enota 4/2
1. Darko Može, roj. 6. 4. 1956, Potoče 7A, 6224 Senožeče.
Volilna enota 4/3
1. Jurij Može, roj. 22. 10. 1948, Dolenja vas 19, 6224 Senožeče
2. Evgen Gerželj, roj. 15. 10. 1962, Dolenja vas 46, 6224 Senožeče.
Volilna enota 4/4
1. Egon Colja, roj. 14. 2. 1956, Laže 33, 6224 Senožeče.
Volilna enota 4/5
1. Zdravko Antončič, roj. 6. 6. 1963, Gabrče 3, 6224 Senožeče.
Volilna enota 4/6
1. Leon Franetič, roj. 6. 6. 1963, Senadole 1, 6224 Senožeče.
Volilna enota 4/7
1. Pavel Frelih, roj. 5. 1. 1933, Otošče 4, 6224 Senožeče.
4. Krajevna skupnost Vreme
Volilna enota 5/1
1. Ervin Dolgan, roj. 2. 4. 1968, Goriče 6, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/2
1. Franc Požrl, roj. 5. 7. 1960, Famlje 11, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/3
1. Peter Volk, roj. 5. 2. 1966, Vremski Britof 15a, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/4
1. Darinka Prelec, roj. 4. 8. 1951, Dolnje Vreme 29, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/5
1. Matija Patajac, roj. 19. 7. 1947, Gornje Vreme 2, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/6
1. Dinko Ružič, roj. 6. 4. 1958, Gornje Ležeče 2, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/7
1. Zdravko Škrlj roj 19. 1. 1948, Škoflje 42, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/8
1. Franc Škrlj, roj. 29. 9. 1952, Zavrhek 9, 6217 Vremski Britof.
Volilna enota 5/9
1. Jože Prelc, roj. 4. 9. 1933, Podgrad 17, 6217 Vremski Britof.
V Krajevni skupnosti Misliče volilna enota 3, kjer ni bilo dovolj kandidatov in v Krajevni skupnosti Divača v volilnih enotah 2/3, 2/4, 2/5 in 2/7, kjer ni bilo dovolj oziroma ni bilo andidatov se bodo volitve izvedle hkrati z volitvami v Državni zbor.

Predsednik
Občinske volilne komisije
občine Divača
Franc Rojko, dipl. jur. l. r.